Free shipping EU & UK

ROBI AGNES in Press

EDITORIAL FOR L’OFFICIEL LITHUANIA SEPTEMBER ISSUE

KIEKVIENAS RUDUO – IT RENESANSAS

Savo 2020-2021 m. rudens-žiemos kolekcijoje lietuviškos mados prekės ženklas “ROBI AGNES” siekia atkreipti dėmesį į bazinius šaltojo sezono modelius, kurie yra tikrieji “must – have” daiktai ne todėl, jog taip padiktavo mados tendencijos, o todėl, kad dėl savo universalumo, praktiškumo bei kokybės, juos galima naujai atrasti kasmet, taigi ir džiaugtis jais ne vienerius metus. Read more…

FEATURED IN ŽMONĖS COVER STORY WITH JURGITA JURKUTĖ

FEATURED IN LAIMĖ COVER STORY WITH NELI BELIAKAITĖ

MEGZTINIS AUKŠTU KAKLU: KOKIA JO ATSIRADIMO ISTORIJA?

Madai lėtėjant, o pirkėjui tampant sąmoningesniam, vis dažniau atsisukama į klasika tapusius ir laikui nepavaldžius rūbus, tokius, kaip maža juoda suknelė, geras vilnos švarkas, kelnės ar marškiniai. Kitaip tariant, svarbūs tampa rūbo universalumas bei kokybė, leidžiantys džiaugtis mėgstamu drabužiu ne vienerius metus ir puoselėti tvaresnį santykį su juo bei aplinka. Todėl nenuostabu, jog šių dienų vartotojui pradeda rūpėti ne tik tokie dalykai kaip iš ko rūbas pagamintas ar iš kur jis atkeliavo, bet ir drabužio istorija.

ŠALTAJAM SEZONUI – PUOŠNŪS IR SPALVINGI MEGZTI DRABUŽIAI

Iš prekių ženklo ROBI AGNES studijos sostinės A. Juozapavičiaus gatvėje reikia prisiversti išeiti. Įmonės įkūrėja, savininkė Roberta Skiauterytė ir dvi jos kolegės su didžiausiu dėmesingumu atsiduoda esamai akimirkai – mūsų pokalbiui apie šio megztus gaminius moterims, vyrams ir vaikams siūlančio ženklo savitumą, santykį su besikeičiančia aplinka ir kodėl klientai čia grįžta.

„ROBI AGNES“ PRISTATO NAUJIENAS – MEGZTINIAI VAIKAMS

Kai pradedame galvoti apie prekės ženklą “ROBI AGNES”, pirmos mintys būna švelnumas, minkštumas, kokybė, tvari mada. Su šiuo prekės ženklu draugaujame jau kelerius metus ir labai džiaugiamės jų naujomis idėjomis ir kūryba. Šį pavasarį/vasarą šis lietuviškas, gerai žinomas prekės ženklas pasitiko kiek kitaip ir mes norime Jums pristatyti jų visiškai naują kryptį – megztus drabužius vaikams. Apie kūrybą, įkvėpimą ir kaip gimė ši idėja, šiandien mums pasakoja prekės ženklo įkūrėja ir savininkė Roberta Vasiliauskienė.

ROBI AGNES KOLEKCIJA ĮSIMINTINAI VASARAI

Vasariška nuotaika lyjant lietui? Kodėl gi ne! Lietuviškas mados ženklas „Robi Agnes“ pristato šiltajam sezonui skirtą nedidukę kelių daiktų kolekciją: paprastų siluetų šviesių vasariškų spalvų megztinius, marškinėlius bei sukneles patogiai ir įsimintinai vasarai. „Tvari ir kokybiška mada – tai, į ką orientuojamės. Kuriame po nedaug, bet tai, kuo labiausiai tikime. Posakis „mažiau yra daugiau“ mums įgauna dar didesnę prasmę“, – apie naująją kolekciją pasakoja prekės ženklo kūrėja Roberta Vasiliauskienė.

STAYING WARM THIS WINTER

I have always been a huge fan of knitwear, I mean who isn’t right? But the one thing I promised to myself this year is to buy less and focus on quality over quantity. It’s so easy to get sucked into the beautiful designs at stores like Zara and H&M but most of the time they don’t last longer than one season. About 2 years ago I was kindly sent a cardigan from Robi Agnes, a Lithuanian brand that I came to love in the past two years.

Į MADOS PADANGĘ SUGRĮŽTA DIDELI IR JAUKŪS MEGZTINIAI

Karšta vasara šiemet užmarštin nugramzdino net mintis apie megztinį. Vis dėlto atėjus rudeniui norisi ne tik peržiūrėti spintoje užsibuvusius šiltesnius rūbus, bet ir pagalvoti apie naują jos gyventoją, šildysiantį atvėsus orams. 

PASIKLIAUTI ŠEŠTUOJU JAUSMU

Rudeniu alsuojančių mezginių kūrėjos, prekės ženklo ROBI AGNES sumanytojos Agnė Zokaitė-Stakauskienė ir Roberta Vasiliauskienė nepabijojo išeiti iš komforto zonos tam, kad įgyvendintų savo svajonę. Metusios darbus teisininkų įmonėje, moterys nėrė į nepažįstamas, tačiau širdžiai labai artimas kūrybines erdves.

RUSH HOUR

Is that my new Gucci bag? And my new cardigan from probably my new favourite Lithuanian designer? Yes it is, say hello to my new Gucci Marmont Velvet and my coatigan from Robi-Agnes. I will do separate posts featuring those items, I have been wearing the same thing for the past few days, no shame. On Friday I actually had one of the best lunches ever, a shrimp burger. YUM! I met with Lara from The Bodyshop, and she introduced me to some new products. I will let you know about those too!

NEW BEGINNINGS

So the summer has passed…. It was very exciting, very amusing one… couldn’t say I am sad that it is over, as every season is a new beginning, new experience…as every end is a new beginning. So cheers to what has passed and to what is about to come!Eyes Mast wishes You the most amazing fall and promises to bring You more inspiration, more joy and more vertigo into Your daily style!

WYJECHAĆ W BIESZCZADY

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Przeszło Wam to kiedyś przez myśl? Jeśli potrzebujecie chwili odpoczynku od codzienności, to mam dla Was wprost idealną miejscówkę- bajkowe chatki “Dolistowie” w Dwerniku. Każdy z domków posiada aneks kuchenny, malutką łazienkę, a żeby było ciepło, trzeba samemu rozpalić ogień w piecyku, więc goście są zupełnie niezależni od gospodarzy obiektu.